Od dwudziestu lat zajmuję się organizacją polowań i wypraw myśliwskich – najpierw tylko w Polsce, dla „dewizowców”, ale z czasem zrodził się pomysł, by podzielić się swoim doświadczeniem. Tak powstał Artemis Hunting Club, którego celem jest oferowanie polskiemu myśliwemu profesjonalnie i drobiazgowo przygotowanej oferty polowań w łowiskach, które sama wcześniej poznałam.

To dzięki wiedzy, doświadczeniu i licznym kontaktom, które zdobywałam na przestrzeni lat, z powodzeniem organizuję perfekcyjne, ze zwróceniem uwagi na każdy szczegół, „po kobiecemu”, wyprawy na miarę oczekiwań myśliwych.

Artemis Hunting Club to profesjonalne polowania w wielu zakątkach świata, m.in. w Kanadzie, Grecji, Anglii, Hiszpanii, na Grenlandii, Łotwie, Białorusi czy Węgrzech.

Z każdym rokiem chce z nami wyjeżdżać na łowy coraz większa liczba myśliwych, co jest najlepszym potwierdzeniem jakości oferowanych usług. Dołącz do naszej braci i ciesz się uczestnictwem w wyprawach marzeń.

Polując z nami, zyskujesz:

  • możliwość korzystania z najlepszych terenów łowieckich,
  • legalność działań zapewnioną wszystkimi niezbędnymi certyfikatami i pozwoleniami, jak np. Pozwolenie Ministerstwa Środowiska nr 363,
  • bezpieczeństwo gwarantowane polisą OC przedsiębiorcy wykonującego działalność gospodarczą w zakresie łowiectwa,
  • transparentność i organizację przedsięwzięć na najwyższym poziomie – bez ukrytych opłat i „niespodzianek”,
  • kompleksową organizację podróży od A do Z: bilety lotnicze, przewóz broni, zakwaterowanie, polowanie, przygotowanie trofeów do wysyłki, dokumentacja i usługa wysyłkowa, wsparcie na miejscu polskiego koordynatora,
  • możliwość organizacji polowań grupowych i spersonalizowanych,
  • wyjazdy łączone (polowanie + zwiedzanie),
  • kompleksowe wsparcie firmy z 20-letnim doświadczeniem,
  • minimum biurokracji i maksimum zadowolenia w przystępnych cenach.

Zobacz, co myślą o polowaniach z nami nasi klienci

Wybraliśmy się w kwietniu 2018 na misia do Chorwacji. Ambony duże, stabilne, ocieplone, wyposażone w łóżka, wygodne fotele i inne extrasy, w tym gastronomiczne 😉 Chorwaccy myśliwi, podprowadzający to wybitni profesjonaliści. Polowanie przy nęciskach cudowne, ekscytacja na najwyższym poziomie, adrenalina w górnej granicy skali. Na każdym wyjściu widziałem niedźwiedzia. Pierwszy widziany miś wyczuł lub usłyszał naszą obecność i ulotnił się równie szybko i cicho jak się pojawił. Kolejny wydawał mi się trochę…za mały. Św.Hubert mi sprzyjał, pozyskałem misia podczas ostatniego wyjścia. I trafił się stary osobnik na złoty medal.

Nemrod

Dąbrowa Górnicza, Polska

Z biurem Artemis Kasi Mazur jeżdżę od lat, za każdym razem jest to prawdziwa myśliwska przygoda, emocji również często nie brakuje. Często wspominam wyjazdy na monterię w kolorze blond. Za każdym razem wracam z pięknymi wspomnieniami i nie mniej pięknymi trofeami. Kasia potrafi nie tylko zorganizować wspaniałe polowanie, gdzie człowiek czuje się dopieszczony, ale też ubogaca każdy wyjazd duchowo i emocjonalnie. W trudnych chwilach, potrafi wspomóc kolegów radą i kobiecą intuicją. Potrafi bronić kolegów, że i nawet stylista fryzur nie straszny. Polowanie przebiega w radosnej, lużnej, pełnej humoru atmosferze, tak że nikt nie czuje się skrępowany. Polecam każdemu to biuro polowań.

Tomasz Piróg

Częstochowa, Polska

Z Artemis Hunting Club Kasi Mazur byłem na wielu polowaniach: W Hiszpanii – na koziorożce, w Estonii na gęsi, na Łotwie – zbiorowe na łosie i dziki, na Białorusi na głuszca i cietrzewia oraz na kilku polowaniach w Polsce. Zawsze organizacja była dopięta „na ostatni guzik”, atmosfera ze strony organizatorki za… fajna. Kasiu dziękuję !!! (a wszystkim szczerze polecam Artemis Hunting Club).

Dariusz Z.

Pułtusk, Polska

artemis hunting club

eksploruj, odkrywaj & poluj

Życie myśliwego nie odmierza się liczbą oddechów, które robi każdego dnia, ale liczbą polowań, które powodują, że traci on oddech…

Umów się na polowanie z nami już teraz.

skontaktuj się z nami

artemis hunting club

Co nas wyróżnia?

Sprawdź co sprawia, że od ponad 20 lat jesteśmy jednym z czołowych biur polowań w Polsce!

Jakość

Naszym piorytetem jest twoje zadowolenie z udanego polowania.

PROFESJONALIZM

Szacunek dla klienta i pieniedzy ktore placi za polowanie. Dostarczamy dokladnie to na co sie umawialiśmy.

ZAUFANIE

Naszym celem jest kompleksowość, zaufanie, oraz bezpieczenstwo osób wyjezdzających na polowanie.