W sierpniu 2020 r. uczestniczyliśmy w największej imprezie myśliwskiej organizowanej corocznie w Czechach. Targi w Nysa nad Labom pod Pragą to największe wydarzenie branżowe u naszych południowych sąsiadów. Co roku odbywają się one wiosną, ale z powodu pandemii termin został w zeszłym roku zmieniony.

Targi budzą co roku ogromne zainteresowanie i mają wielu autentycznych fanów. W Czechach jest około 110 tyś myśliwych, czyli prawie tyle, ile u nas. Należy jednak przypomnieć, że Czechy mają czterokrotnie mniej mieszkańców niż Polska.

Targi są również okazją do towarzyskich spotkań w gronie myśliwych i trwają tylko do godziny 17.00, ponieważ później impreza przenosi się do pobliskich restauracji i barów, gdzie w przyjacielskiej atmosferze wszyscy zasiadają do knedliczków i piwa.

Łowiectwo w Czechach jest bardzo popularne. Praktycznie  w każdej czeskiej rodzinie jest jakiś myśliwy. Widać to bardzo wyraźnie na targach, na których możemy spotkać całe rodzinne klany. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednią myśliwską  rozrywkę – począwszy od prezentacji i wystaw firm z branży, poprzez pokazy mody myśliwskiej i występy zespołów. CZESI WIEDZĄ, ŻE NIE MA PRZYSZŁOŚCI ŁOWIECTWA BEZ BUDOWANIA RELACJI MIĘDZYLUDZKICH .

Dodano: 25.06.2021 do kategorii: Wiadomości z branży, Z życia Artemis

artemis hunting club

eksploruj, odkrywaj & poluj

Życie myśliwego nie odmierza się liczbą oddechów, które robi każdego dnia, ale liczbą polowań, które powodują, że traci on oddech…

Umów się na polowanie z nami już teraz.

skontaktuj się z nami

artemis hunting club

Co nas wyróżnia?

Sprawdź co sprawia, że od ponad 20 lat jesteśmy jednym z czołowych biur polowań w Polsce!

Jakość

Naszym piorytetem jest twoje zadowolenie z udanego polowania.

PROFESJONALIZM

Szacunek dla klienta i pieniedzy ktore placi za polowanie. Dostarczamy dokladnie to na co sie umawialiśmy.

ZAUFANIE

Naszym celem jest kompleksowość, zaufanie, oraz bezpieczenstwo osób wyjezdzających na polowanie.