Co chwile docierają do nas informacje o nowych obostrzeniach, nowych odmianach koronawirusa i nowych ograniczeniach. Wielu z myśliwych zadaje sobie wtedy pytanie: Co z wyprawami myśliwskimi? Czy wyjazdy na polowania są bezpieczne?  Czy rozdział swobodnego podróżowania na afrykańskie safari mamy już za nami? Odpowiedź brzmi: NIE, NIC SIĘ NIE SKOŃCZYŁO.

Już kilka razy sytuacja pokazała, że wtedy kiedy w Europie szaleje kolejna fala Covidu po drugiej stronie globu w Afryce poziom zachorowań jest bardzo niski. Są do tego linie lotnicze takie jak Lufthansa, które nigdy nie przestały latać do Afryki, nawet w szaleństwie które nastąpiło po informacji o nowym wariancie w końcu listopada to niemieckie samoloty były najbardziej przewidywalne, nie odwołały żadnego połączenia.

Warto podkreślić, że pobyt na farmie w czasie polowania, kiedy myśliwi przebywają z dala od skupisk ludzkich jest bardziej bezpieczny niż spacer po galerii handlowej – nie ma szans żeby czymś się zarazić, bo przebywamy w większości na wolnym powietrzu, w gronie tych samych osób.

Organizatorzy zapewniają również wypad na test covidowy przed wyjazdem do jednego z profesjonalnych laboratoriów usytuowanych we wszystkich większych miastach, ale zdarza się również np. w Namibii, że funkcjonuje laboratorium mobilne które przyjeżdża na farmę w razie potrzeby i pobiera wymaz na test. 

Warto zaznaczyć, że bez komercyjnych polowań dla myśliwych wiele farm nastawionych wyłącznie na łowiectwo po prostu będzie miało problem z przetrwaniem. Pieniądze które zostawiają myśliwi w Afryce służą również do prowadzenia gospodarki łowieckiej, dlatego to takie ważne aby zachować ciągłość polowań.

To właśnie teraz można pozyskać dużo lepsze trofea bo lockdown w 2020 roku zachwiał ustalonym porządkiem na afrykańskich farmach. Warto  zdecydować się na wyjazd bo właśnie ten czas daje nam gwarancję pozyskania lepszych trofeów.

Spełnij swoje myśliwskie marzenia i wyrusz z nami na polowanie do Afryki!

Co chwile docierają do nas informacje o nowych obostrzeniach, nowych odmianach koronawirusa i nowych ograniczeniach. Wielu z myśliwych zadaje sobie wtedy pytanie : Co z wyprawami myśliwskimi ?, Czy wyjazdy na polowania są bezpieczne ? Czy rozdział swobodnego podróżowania na afrykańskie safari mamy już za nami ? Odpowiedź brzmi NIE, NIC SIĘ NIE SKOŃCZYŁO. Już kilka razy sytuacja pokazała, że wtedy kiedy w Europie szaleje kolejna fala Covidu po drugiej stronie globu w Afryce poziom zachorowań jest bardzo niski. Są do tego linie lotnicze takie jak Lufthansa który nigdy nie przestały latać do Afryki , nawet w szaleństwie które nastąpiło po informacji o nowym wariancie w końcu listopada to niemieckie samoloty były najbardziej przewidywalne, nie odwołały żadnego połączenia. Warto podkreślić, że pobyt na farmie w czasie polowania , kiedy myśliwi przebywają z dala od skupisk ludzkich jest bardziej bezpieczny niż spacer po galerii handlowej, nie ma szans żeby czymś się zarazić bo przebywamy w większości na wolnym powietrzu w gronie tych samych osób. . Organizatorzy zapewniają również wypad na test covidowy przed wyjazdem do jednego z profesjonalnych laboratoriów usytuowanych we wszystkich większych miastach ale zdarza się również np. w Namibii, ze funkcjonuje laboratorium mobilne które przyjeżdża na farmę w razie potrzeby i pobiera wymaz na test . Warto zaznaczyć , ze bez komercyjnych polowań dla myśliwych wiele farm nastawionych wyłącznie na łowiectwo po prostu będzie miało problem z przetrwaniem, pieniądze które zostawiają myśliwi w Afryce służą również do prowadzenia gospodarki łowieckiej, dlatego to takie ważne aby zachować ciągłość polowań . To właśnie teraz można pozyskać dużo lepsze trofea bo lockdown w 2020 roku zachwiał ustalonym porządkiem na afrykańskich farmach , warto zdecydować się na wyjazd bo właśnie ten czas daje nam gwarancję pozyskania lepszych trofeów. Spełnij swoje myśliwskie marzenia i jedź do Afryki

Dodano: 27.12.2021 do kategorii: Wiadomości z branży

artemis hunting club

eksploruj, odkrywaj & poluj

Życie myśliwego nie odmierza się liczbą oddechów, które robi każdego dnia, ale liczbą polowań, które powodują, że traci on oddech…

Umów się na polowanie z nami już teraz.

skontaktuj się z nami

artemis hunting club

Co nas wyróżnia?

Sprawdź co sprawia, że od ponad 20 lat jesteśmy jednym z czołowych biur polowań w Polsce!

Jakość

Naszym piorytetem jest twoje zadowolenie z udanego polowania.

PROFESJONALIZM

Szacunek dla klienta i pieniedzy ktore placi za polowanie. Dostarczamy dokladnie to na co sie umawialiśmy.

ZAUFANIE

Naszym celem jest kompleksowość, zaufanie, oraz bezpieczenstwo osób wyjezdzających na polowanie.